Pracownicy i doktoranci

Pracownicy badawczo-dydaktyczni

Imię Nazwisko Tytuł www, e-mail pokój
Rufin Makarewicz Prof. dr hab. makaaku@amu.edu.pl 121
Anna Preis Prof. dr hab. apraton@amu.edu.pl 110
Aleksander Sęk Prof. dr hab. oleksek@amu.edu.pl 219
Andrzej Skumiel Prof. dr hab. skumiel@amu.edu.pl 206
Roman Gołębiewski Prof. UAM dr hab. roman_g@amu.edu.pl 120
Tomasz Hornowski Prof. UAM dr hab. hornaku@amu.edu.pl 203
Arkadiusz Józefczak Prof. UAM dr hab. aras@amu.edu.pl 205
Jędrzej Kociński Prof. UAM dr hab. jen@amu.edu.pl 209
Ewa Skrodzka Prof. UAM dr hab. afa@amu.edu.pl 122
Andrzej Wicher Prof. UAM dr hab. awaku@amu.edu.pl 220
Jan Felcyn Dr janaku@amu.edu.pl 109
Honorata Hafke-Dys Dr h.hafke@amu.edu.pl 112
         

Pracownicy badawczy

imię nazwisko tytuł www, e-mail pokój
Zbigniew Rozynek Prof. UAM dr hab. zbigniew.rozynek@amu.edu.pl 207
Agnieszka Magdziarz Dr agnieszka.magdziarz@amu.edu.pl 207
         

Pracownicy dydaktyczni

imię nazwisko tytuł www, e-mail pokój
Joanna Baksalary Dr joanna.modlawska@amu.edu.pl 208
Michał Gałuszka Dr migalusz@amu.edu.pl  
Tomasz Kaczmarek Dr tomasz.k@amu.edu.pl 119
Milena Kaczmarek-Klinowska Dr mkacz@amu.edu.pl 208
Piotr Kokowski Dr pikoko@amu.edu.pl 119
Karina Mrugalska-Handke Dr khandke@amu.edu.pl 106
Piotr Pękała Dr p.pekala@akustix.pl 119
Rafał Bielas Mgr rafal.bielas@amu.edu.pl 208
Jakub Bondek Mgr jakub.bondek@amu.edu.pl 213
Artur Duraj Mgr duraj@amu.edu.pl 106
Batłomiej Frank Mgr bafrank@o2.pl 107
Anna Schelenz Mgr anna.schelenz@amu.edu.pl 108
Przemysław Ślużyński Mgr przemak@o2.pl 107
Jakub Mikołajczak Lic. kubamk@gmail.com 107

Doktoranci

imię nazwisko tytuł www, e-mail pokój
Rafał Bielas Mgr rafal.bielas@amu.edu.pl 208
Łukasz Błasiński Mgr    
Maciej Buszkiewicz Mgr maciej.buszkiewicz@amu.edu.pl 105
Yaroslav Harkavyi Mgr yaroslav.harkavyi@amu.edu.pl 207
Bassam Jameel Mgr bassam.jameel@amu.edu.pl 207
Khobaib Khobaib Mgr khokho@amu.edu.pl 207
Anna Pastusiak Mgr anna.pastusiak@amu.edu.pl 105
Emilia Tarnowska Mgr em.tarnowska@amu.edu.pl 210
Anna Schelenz Mgr anna.schelenz@amu.edu.pl 108

Magistranci

imię nazwisko tytuł www, e-mail pokój
Katarzyna Jagoda Broszczak      
Iwona Anna Christop      
Adrianna Czaja      
Julia Florek      
Weronika Ewa Fuks      
Paweł Jan Grendysa      
Paulina Krystyna Kania      
Łukasz Piotr Kozirej      
Weronika Anna Krasa      
Agnieszka Lenkiewicz      
Klaudia Katarzyna Mituła      
Maria Magdalena Mroczkowska      
Jakub Grzegorz Musiał      
Joanna Nizio      
Marta Anna Osińska      
Aleksandra Anna Sereda      
Natalia Szczęsna      
Katarzyna Walkowiak      
Kacper Wesołowski      
Karolina Witczak      
 
 

 

Komentarze są wyłączone.