Ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Z dniem 3 grudnia 2018 roku rozpoczynamy rekrutację do II cyklu projektu stażowego „Z SIŁĄ I MOCĄ NA RYNEK PRACY!: wysokiej jakości program stażowy realizowany dla studentów Wydziału Fizyki UAM w Poznaniu" nr POWR.03.01.00-00-S157/17, którym objęte są wszystkie kierunki studiów prowadzone przez Wydział Fizyki. Rekrutacja zakończy się 14 grudnia 2018. Liczba miejsc ograniczona. Wszystkie informacje nt. Projektu, zasad rekrutacji oraz formy wsparcia - dostępne są na stronie Projektu: http://wfstaze.home.amu.edu.pl oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na stronie Projektu dostępna jest również prezentacja ze spotkania informacyjnego nt. Projektu, które odbyło się 13 listopada 2018 roku.

Pozdrawiam,
Roman Gołębiewski

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji Conference on Sound Perception (CSP) mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I konferencji CSP w dniach 5 - 7 czerwca 2020 roku.

Konferencja jest organizowana przez Instytut Akustyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji  jest m.in: spotkanie i wymiana doświadczeń naukowców zajmujących się akustyką, szczególnie w aspekcie subiektywnej oceny dźwięków. Wiodącą tematyką konferencji będzie szeroko rozumiana percepcja dźwięku, powiązana z takimi obszarami wiedzy jak: psychoakustyka, diagnostyka i rehabilitacja słuchu, akustyka środowiska oraz akustyka architektoniczna.  Konferencja ma również na celu rozwój współpracy z otoczeniem społeczno - gospodarczym.

Organizatorzy konferencji zachęcają młodych naukowców do wzięcia udziału w konferencji i zaprezentowania swoich dotychczasowych wyników w ramach krótkiej prezentacji lub w trakcie sesji posterowej.
Komitet organizacyjny chciałby również skupić się na współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, a zatem podczas Konferencji będzie towarzyszyć wystawa producentów sprzętu pomiarowego oraz nowoczesnych technologii materiałowych  w budownictwie i architekturze. Wystawa będzie skierowana dla przedsiębiorstw, firm projektowych, które bezpośrednio lub pośrednią związani są z zagadnieniami akustycznymi.

Zapraszamy wszystkich Wystawców do współpracy.

W trakcie konferencji zorganizowane będą również warsztaty powiązane tematycznie z Konferencją. Więcej informacji dostępnych będzie w najbliższym czasie.

Zapraszamy do udziału w Conference on Sound Perception.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego CSP – Roman Gołębiewski, dyrektor Instytutu Akustyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

Organizacje studenckie


 

 

Sponsorzy

 

 

Współpraca

 

Instytut na fb