Organizacja pracy Katedry Akustyki w okresie sytuacji epidemiologicznej

Szanowni Państwo,

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i w konsekwencji zawieszenie zajęć dydaktycznych do odwołania (na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych), uprzejmie prosimy o regularne sprawdzanie poczty elektronicznej w systemie USOS. Ponadto, w sprawie zajęć dydaktycznych (materiałów, sposobu zaliczania) prosimy o kontakt z osobami prowadzącymi zajęcia.

Czytaj więcej »Organizacja pracy Katedry Akustyki w okresie sytuacji epidemiologicznej

Drzwi otwarte

W dniu 29 lutego o godz. 11.00, w Auli Maximum na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, organizujemy Drzwi Otwarte dla kierunku Akustyka oraz Reżyseria Dźwięku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. W trakcie tego spotkania zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o poszczególnych kierunkach studiów, o możliwościach zatrudnienia po ich zakończeniu oraz zasadach rekrutacji (Reżyseria Dźwięku).

Adres:
Wydział Fizyki UAM
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2 (dawniej ul. Umultowska 85),
61-614 Poznań

Drzwi otwarte odbywać się będą w trakcie wydarzenia Sound Art Festival. Szczegółowe i aktualne informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: www.soundartfestiwal.pl (strona będzie dostępna od 1 lutego 2020).

Czytaj więcej »Drzwi otwarte